Letní sleva: 15 % dolů z celého sortimentu paletek, tónovaných balzámů a voděodolných řasenek!

Léto je tady a s ním čas na nejrůznější oslavy a večírky, během kterých to hýří všemi barvami. Máte odvahu vyzkoušet něco nového a neokoukaného? Pak musíte otestovat naše paletky očních stínů Wet&Dry, lehké tónované balzámy a barevné voděodolné řasenky, které tento víkend koupíte s příjemnou 15% slevou!

Dělá vám starost, jak se nalíčit na grilovačku, aby se vám oční stíny během chvíle neroztekly z horka? Anebo se chystáte protančit celou noc na letním festivalu pod širým nebem, ale bojíte se, že v tropických teplotách vám nevydrží řasenka? Žádné strachy. Nejen, že v naší nabídce najdete super barevné řasenky s voděodolnou úpravou, které mají neuvěřitelnou výdrž, ale také jistě oceníte naše oční stíny Wet&Dry. Pokud se je rozhodnete nanést na oční víčka navlhčeným prstem, i bez báze se nebudou slévat na oku a vydrží i trochu potu nebo déšť. A to vůbec nemluvíme o tom, že budou na oku mnohem intenzivnější, a v některých případech i metaličtější. Takže na všech akcích s nimi uděláte velkou parádu.

Schminka slevová akce na kosmetiku: Tento víkend sleva 15 % na vybraný sortiment

Aby to navíc bylo ještě o něco příjemnější, tento víkend (od 5. do 7. července 2024) se s námi připravíte na léto ve velkém stylu! Na vybraný sortiment dekorativní kosmetiky totiž probíhá 15% sleva. Klidně tedy můžete vyzkoušet několik druhů barevných voděodolných řasenek, paletek očních stínů a lehkých tónovaných balzámů, které se do teplého počasí hodí víc než klasická rtěnka.