Šamanská esence PALO SANTO - Posvátný strom Inků

Speciální andská esence z posvátných dřevin a ochranných bylin velehor AND - Martin Pávek

322 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 912
Šamanská esence PALO SANTO - Posvátný strom Inků
palo santo
Novinka
Kosmetika na přání
Kosmetika na přání
Krásné balení
Krásné balení
Vyrobeno v České republice
Vyrobeno v České republice
Zapékaná textura
Zapékaná textura

Detailní popis produktu

Speciální andská esence z posvátných dřevin a ochranných bylin velehor And, vycházející z původní andské Kosmovize horských šamanů Kachna/Inka. Posvátné aromatické dřeviny jsou díky svým výjimečným vlastnostem pradávným nástrojem těchto Mistrů.

Posvátný strom PALO SANTO a další speciální ochranné rostliny And poskytují silný očistný, ochranný a harmonizační účinek na více úrovních vědomí doprovázeny svou charakteristickou krásnou vůní. Esence PALO SANTO je výjimečně účinná na čtvrté srdeční centrum zvané Sonqo ( Slunce ) a další vyšší centra vědomí s nimiž svoji horskou a sluneční podstatou rezonuje.

Tato esence poskytuje speciální záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí ( aury ) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletu a vzácných kamenů. Směs rostlin ve velmi jemném alkoholu dosahuje vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize.  

Tato esence reprezentuje spojení s vysokým pohořím And sluncem Inti a posvátnými spirity Apu.

Dodavatel Martin Pávek - Výrobce Goldenline s.r.o., Horky u Čáslavi

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ. TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SÍLU ROSTLIN A JEJICH EXTRAKTY KE SVÉ PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘEDSTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND.

V TŘADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ O OSVĚŽUJÍCÍ MYSL.

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

- ŠAMANSKÉ RITUÁLY

- HARMONIZACE VĚDOMÍ

- UVOLNĚNÍ BLOKŮ

- SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ

- UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHYCKÉ ZÁTĚŽĚ

- AROMATERAPII

- ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ

 

Není určeno ke konzumaci. Obsah 40 ml.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Šamanské esence: Peru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: