Kontakty

Schminka s.r.o

E-shop s českou kosmetikou SCHMINKA
 
 
Goldenline s.r.o.  - výroba kosmetických přípravků

Zabýváte se vývojem kosmetických přípravků? Hledáte firmu, která by vám zajistila výrobu konkrétního kosmetického produktu?

Zajišťujeme vývoj kosmetických přípravků včetně zajištění schvalovacího řízení pro EU. Vyrobíme kosmetiku i pro jiné subjekty pod jejich vlastní značkou.

Nabízíme také široký sortiment produktů pro hotely, wellness a spa zařízení. Naše nabídka zahrnuje mini mýdla, šampóny, sprchové gely a šumivé bomby, které jsou ideální pro luxusní péči o vaše zákazníky. Tyto výrobky opatříme logem vaší firmy, což vám umožní posílit vaší značku a zajistit jedinečný zážitek pro vaše hosty. Pokud máte zájem o spolupráci nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. 

 

STAŇTE SE I VY NAŠÍM VELKOOBCHODNÍM PARTNEREM

Vlastníte e-shop, kamenný obchod nebo kosmetický salón? Hledáte spolehlivého partnera? Staňte se naším velkoobchodním partnerem a nakupujte za výhodné ceny. Schminka velkoobchod nabízí pro své zákazníky a dlouhodobé odběratele produkty za velkoobchodní ceny.

 
Veronika Brodová  
+420 602 690 249
veronika@goldenline.cz
 

Pro přístup do velkoobchodní sekce nás prosím nejdřív kontaktujte e-mailem, případně si domluvme osobní schůzku. Aby spolupráce byla co nejefektivnější, musíme zjistit Vaše individuální představy. Na základě toho Vám sestavíme nabídku a cenové podmínky a věříme, že se nějak dohodneme.

 

SCHMINKA s.r.o.                                 

E-shop s českou kosmetikou SCHMINKA
 
www.schminka.cz 

Tel: +420 603 143 588
objednavky@schminka.cz
 
 
Kde nás najdete:
Horky 7
286 01 Čáslav