Proč kosmetika Schminka?

 Schminka je česká a v Česku vyrobená kosmetika, jejíž kousky k vám každý den putují z Horek u Čáslavi. Naším hlavním cílem je poskytování a vývoj kvalitních produktů, které budou vyhovovat ženám (ale i mužům) všech věkových kategorií. Naší specialitou jsou pak kosmetické výrobky, které si vytvoříte na míru, a dekorativní kosmetika Wet&Dry, která se dá pro získání větší intenzity a výdrže nanášet navlhčeným aplikátorem.

Kosmetika Schminka a její cesta je jiná ve všech ohledech. Za vývojem a výrobou produktů stojí paní MUDr. Jana Cibulková, která roky sbírala zkušenosti v italském kosmetickém průmyslu. Poté se rozhodla tyto znalosti zúročit a vytvořit svoji vlastní značku (nyní pod jí vlastněnou výrobní společností Golden Line s. r. o.), která by uživatelkám a uživatelům dělala radost, podpořila sebevědomí a podtrhla jejich pravé já.

V současné době tvoří pracovní tým několik dalších lidí, kteří pro vás každý den, především ručně, vyrábějí zapékané oční stíny, perličkové pudry, tónované a vyživující balzámy na rty, voňavé sójové svíčky a mnoho dalších krásných věcí, kterými pečujeme o tělo, duševní pohodu a zevnějšek. Naprostou samozřejmostí je, že naše výrobky nejsou, a ani nikdy nebyly, testovány na zvířatech.

 

Výhody kosmetiky Wet&Dry

Kosmetika Schminka Wet&Dry je specifická tím, že není lisovaná, ale zapékaná. Všechny produkty s tímto označením v názvu se vyznačují minimálně prášivou texturou, vysokou intenzitou barev a schopností s nimi pracovat i po lehkém navlhčení aplikátoru. Díky tomu můžete regulovat intenzitu barvy, její metaličnost a výdrž.

Benefity ruční práce

I když máme ve výrobě stroje, kde to jde, tam v co největší míře používáme lidské ruce. Kromě toho, že každý výrobek prochází neustálou kontrolou, za naší kosmetikou se vždy skrývá konkrétní člověk, který jí při výrobě věnoval svou lásku a pozornost. V neposlední řadě se tímto způsobem zasazujeme o vytváření pracovních příležitostí, takže nákupem u nás podporujete lokální ekonomiku.

Dekorativní kosmetika na míru

Trendy, které se objevují i v kosmetickém průmyslu, mohou ovlivňovat skladbu barev v paletách očních stínů, bronzerech, tvářenkách a dalších produktech, které si běžně kupujete v obchodě. U nás ale můžete o vzhledu kosmetiky, kterou budete používat, rozhodovat vy. Stačí si nechat vyrobit na přání paletku čtyř očních stínů (jejíž obal automaticky dostanete ke 4 objednaným mini očním stínům) nebo si namixovat vlastní odstín perličkového pudru, který může sloužit jako klasický pudr, tvářenka či bronzer. (Obal na perly se objednává zvlášť.) Už tedy nehrozí, že si koupíte paletu kvůli dvěma stínům, nebo že tvářenka má pro váš odstín pleti nevyhovující barvu.