Staň se našim partnerem

Chcete s námi spolupracovat? Jen do toho!

Všichni chceme svým zákazníkům nabízet stále něco nového. Jelikož je pro mnohé z nich důležité, aby výrobky pocházely z Česka, chápeme, že najít správného dodavatele nemusí být snadné. Vzhledem k tomu, že od počátku vyrábíme (a vyvíjíme) kosmetiku lokálně, a také kvůli tomu, že klademe zvýšený důraz na kvalitu finálních výrobků, pokud chcete, rádi si s vámi plácneme!

Nejsme žádný korporát, takže ať už máte malý kamenný obchod s dekorativní kosmetikou, svíčkami a výrobky do koupele, máte středně velký e-shop nebo patříte k velikánům, které prodávají tisíce kosmetických výrobků za den, o vaši poptávku odběru kosmetiky Schminka se bude starat člověk z masa a kostí, který s vámi projedná, o jak velké množství kosmetiky máte zájem. Také s vámi probere, jaké výrobky pro vás budou z hlediska vašich obchodních aktivit nejvhodnější a kolik bude celá objednávka stát. (Jelikož jistě znáte pojem “množstevní sleva”, nejspíš vám nemusíme vysvětlovat, že čím víc toho objednáte, tím líp pro vás.)

V případě, že jste si z našeho sortimentu nevybrali, není pro nás překážkou ani výroba kosmetiky na míru vašim potřebám. Výrobní společnost Golden Line s. r. o., pod kterou značka Schminka spadá, si dovede poradit s vývojem a výrobou brandových šumivek do koupele, svíček, očních stínů a dalších produktů. Naprostou samozřejmostí je pro nás zajištění bezpečnostních atestů, které jsou nezbytné pro následný bezproblémový prodej.

Přijde vám to být zajímavé? V tom případě se nám ozvěte s nezávaznou poptávkou a my se vám brzy ozveme zpět s detaily.

Anebo také můžete přímo kontaktovat naší Veroniku ( veronika@goldenline.cz / +420 602 690 249 ), která má na starosti obchod a věci s ním spojené.  

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: