O nás

Příběh Schminka s.r.o. – Kosmetika srdcem i duší, přímo z Horek u Čáslavi

Vítejte na stránkách Schminka s.r.o., kde se česká výroba setkává s inovacemi a vášní pro krásu. Naše kosmetika je víc než jen výrobek – je to příběh, sen a poslání, které začalo v malebném městečku Horky u Čáslavi.

Začátek naší cesty

Za každým úspěchem stojí silná vize a odhodlaný člověk. Schminka s.r.o. vznikla díky MUDr. Janě Cibulkové, která po léta nasávala zkušenosti a inspiraci v italském kosmetickém průmyslu. Sen o vlastní značce kosmetiky ji vedl zpět do rodné České republiky, kde se rozhodla své znalosti zúročit a přinést českým ženám něco výjimečného.

Paní MUDr. Jana Cibulková je nejen odbornicí v oblasti výroby kosmetiky, ale také ženou, která hluboce rozumí potřebám a přáním každé ženy. Její touha vytvořit kosmetiku, která by nejen podtrhla přirozenou krásu, ale také podpořila sebevědomí a radost z každodenní péče, je hluboce zakořeněná v každém produktu, který vyrábíme.

Naše kosmetika je vytvořena pro všechny ženy, které chtějí víc než jen průměrné produkty. Naše zákaznice jsou ženy, které vědí, co chtějí, a nebojí se toho dosáhnout. Jsou to ženy, které oceňují kvalitu, péči, inovaci. Jsou to ženy, které chtějí být samy sebou, a naše produkty jim pomáhají podtrhnout jejich jedinečnost.

Proč jsme jiní?

Všechny naše produkty jsou vyráběny s maximální péčí a láskou v České republice. Naší specialitou je výroba kosmetiky na míru – věříme, že každá žena je jedinečná a její kosmetika by měla být také. Také naše dekorativní kosmetika Wet&Dry je navržena tak, aby poskytovala maximální intenzitu a výdrž, a to díky možnosti aplikace s navlhčeným aplikátorem.

Výběr Schminka - Volba srdcem

Když si vyberete kosmetiku Schminka, nedostanete jen produkt. Dostanete kousek našeho srdce, příběh, který začal snem jedné ženy a pokračuje v každém z vás. Naší misí je přinášet radost, podporovat sebevědomí a pomáhat vám cítit se krásně každý den.

Jak říká naše zakladatelka MUDr. Jana Cibulková: "Chci, aby kosmetika dělala ženám radost a měly pocit, že mají něco hezkého. Co někdo vyrobil s láskou a péčí a s láskou předal dál."

 

Jana Cibulková

V současné době tvoří pracovní tým několik dalších lidí, kteří pro vás každý den, především ručně, vyrábějí zapékané oční stíny, perličkové pudry, tónované a vyživující balzámy na rty, voňavé sójové svíčky a mnoho dalších krásných věcí, kterými pečujeme o tělo, duševní pohodu a zevnějšek.