"Chci, aby kosmetika dělala ženám radost a měly pocit, že mají něco hezkého. Co někdo vyrobil s láskou a s láskou předal dál."                                                                                                                                                                                                           Jana Cibulková

     Na začátku cesty stála touha vytvořit vlastní kosmetiku, která bude splňovat vysoké nároky žen, ale zároveň je bude bavit a pomůže jim vykouzlit úsměv na tváři. Po krátkém přešlapování vznikla v roce 2000 (především dekorativní) kosmetika Schminka, kterou vyrábí společnost Golden Line s. r. o. v Horkách u Čáslavi.

     Srdcem Golden Line s. r. o. a kosmetiky Schminka je paní MUDr. Jana Cibulková, která pro vás s radostí vyvíjí nové výrobky, a která ve volných chvílích maluje mandaly* pro štěstí, které si našly cestu až na naše obaly.

*Pokud vám její mandaly padly do oka, bude mít radost, když si nějaký z jejích výtvorů stáhnete v naší veřejně přístupné galerii.

Bez koho dalšího by Schminka a Golden Line s. r. o. nežila?


Alice

     Když nám přijde objednávka, ten, kdo ji kompletuje a pošle Vám  až ke dveřím, je Alice. Pokud byste o ní chtěli vědět něco víc, kromě toho, že překypuje skvělými nápady, je zodpovědná za to, aby bylo všechno v pořádku a hotové, ve svém volném čase se ráda věnuje svému pejskovi a přípravě skvělého jídla pro sebe i ostatní.

Katka

     Kdo potřebuje poradit na sociálních sítích, nebo má otázku pro online podporu, tomu vždy poradí Katka, která má na starosti online marketing a správu online obsahu. Pokud pro Vás zrovna nepíše blog, newsletter nebo neexperimentuje s tvorbou obsahu na Instagram a Facebook, věnuje se čtení a objevování pokladů v second handech s vintage módou.

Mirka

     Kdo si chce prohlédnout Schminka výrobky přímo v terénu, ten by měl znát naši šikovnou vizážistku Mirku Pajkovou, která s naší kosmetikou dlouhodobě pracuje. Zákaznicím dovede poradit, který výrobek jim bude nejvíce vyhovovat (a slušet). Dále se věnuje natáčení video návodů, díky kterým zvládnete profesionální líčení i v domácích podmínkách. V neposlední řadě se podílí na vytváření některých našich výrobků.

Výrobní a technický tým Golden Line s. r. o. a Schminka

     Kromě paní Cibulkové a výše uvedených jednotlivců tu však máme i mnoho dalších lidí, kteří pro vás každý den vyrábějí tónované balzámy, baked oční stíny, perličkové tvářenky, bronzery, pudry a další zázraky, které si s radostí rozbalíte z krabičky. Bez těchto šikovných žen by zároveň nemohla výrobní společnost Golden Line s. r. o., ani kosmetika Schminka, existovat.

     Také musíme zmínit našeho IT poradce, projektanta a výrobce forem, technika inovátora  Jana Kohlíčka, který nám neúnavně pomáhá vylepšovat e-shop, vyvíjí nové technologické postupy, navrhuje a vyrábí formy a udržuje naše stroje v chodu. (A zároveň je jediným mužem, kterého v našem týmu máme. Proto si ho musíme předcházet o).)

Děkujeme, že nám věříte.

Tým Schminka