O nás

Schminka je česká a v Česku vyrobená kosmetika, jejíž kousky k vám každý den putují z Horek u Čáslavi. Naším hlavním cílem je poskytování a vývoj kvalitních produktů, které budou vyhovovat ženám (ale i mužům) všech věkových kategorií. Naší specialitou jsou pak kosmetické výrobky, které si vytvoříte na míru, a dekorativní kosmetika Wet&Dry, která se dá pro získání větší intenzity a výdrže nanášet navlhčeným aplikátorem.

Kosmetika Schminka a její cesta je jiná ve všech ohledech. Za vývojem a výrobou produktů stojí paní MUDr. Jana Cibulková, která roky sbírala zkušenosti v italském kosmetickém průmyslu. Poté se rozhodla tyto znalosti zúročit a vytvořit svoji vlastní značku (nyní pod jí vlastněnou výrobní společností Golden Line s. r. o.), která by uživatelkám a uživatelům dělala radost, podpořila sebevědomí a podtrhla jejich pravé já.

 

Jana Cibulková

V současné době tvoří pracovní tým několik dalších lidí, kteří pro vás každý den, především ručně, vyrábějí zapékané oční stíny, perličkové pudry, tónované a vyživující balzámy na rty, voňavé sójové svíčky a mnoho dalších krásných věcí, kterými pečujeme o tělo, duševní pohodu a zevnějšek.

 

"Chci, aby kosmetika dělala ženám radost a měly pocit, že mají něco hezkého. Co někdo vyrobil s láskou a s láskou předal dál."

MUDr. Jana Cibulková