Sprchový gel s mandlovým olejem - Šeřík 250 ml

Vegan, 250 ml

149 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1595
Sprchový gel s mandlovým olejem - Šeřík 250 ml
sprchový gel šeřík nový.
Novinka

Detailní popis produktu

Sprchový gel s mandlovým olejem Šeřík

Hydratace, kterou pocítíte na vlastní kůži

Většina sprchových gelů vaši pokožku jen umyje. Náš sprchový gel ji navíc intenzivně hydratuje díky vysokému obsahu přírodního mandlového oleje. Už po prvním použití ucítíte rozdíl – vaše pokožka bude hebká, vláčná a chráněná před vysušováním. Žádné pnutí, žádné šupinky.

Sprchový gel s mandlovým olejem - Šeřík
  •  Nezanechává mastný film, ale zároveň nevysušuje – právě díky mandlovému oleji.
  • Vůně šeříku je jako dotek jara – jemná, svěží, optimistická. Vůně není vtíravá, ale příjemná.
  • 100% Vegan & Český výrobek

Mandlový olej – Tajemství hebké a zdravé pokožky

Mandlový olej je jedním z nejcennějších přírodních olejů pro péči o pokožku. Obsahuje vitamíny A, E a D, které pokožku intenzivně hydratují, vyživují a chrání před vysoušením. Je známý svými zklidňujícími účinky – ideální pro citlivou, suchou nebo podrážděnou pokožku. Mandlový olej pomáhá obnovovat přirozenou ochrannou bariéru kůže, zanechává ji sametově hebkou a pružnou. Už žádné pnutí, šupinky nebo nepříjemné svědění po sprše!

Sprchový gel s mandlovým olejem - Šeřík
 

Perfektní

Za mne spokojenost velká, dostat objednaný balíček,  je radost ho rozbalit, tak krásně baleno a s překvapením milého pozdravení. Tato kosmetika Česká, je pro mne radost. Jen tak nějakou nemohu a tak tady vím, že mi nedráždí kůži a nemám opar po rtěnce , zároveň nekýchám po parfemaci. Doporučuji. Dana Pašková

Ingredients: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Fragnance, Prunus Amygdalus Dulcis oil, Xanthan gum, Hydroxycitronellal , Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric acid, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Amylcinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Anise Alcohol, Cinnamal, CI77019, CI77891, CI7742
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové šlehačky a gely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
EAN: 8594064506448
Kosmetika: Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Schminka je česká značka kosmetiky, která vznikla s láskou k poctivé ruční výrobě a důrazem na kvalitu. Všechny naše produkty vznikají přímo v Česku, konkrétně v malebné vesničce Horky u Čáslavi, a jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí dopřát své pleti to nejlepší.

V naší nabídce najdete nejen dekorativní kosmetiku, ale i pečující produkty, které si můžete sestavit přesně podle svých potřeb. Specialitou značky Schminka jsou minerální zapekáné oční stíny Wet&Dry – ty můžete nanášet nasucho pro jemné denní líčení nebo navlhčeným aplikátorem pro intenzivnější a dlouhotrvající efekt. Všechny naše produkty jsou vyráběny s ohledem na šetrnost k pleti i životnímu prostředí a klademe důraz na přírodní složení.

Schminka je tu pro všechny, kdo hledají kvalitní českou kosmetiku, která opravdu funguje, krásně vypadá a přináší radost z každodenní péče o sebe. Vyberte si z naší nabídky a dopřejte si kosmetiku, která je vyrobená srdcem – přímo pro vás.