Schminka Šumivé krystaly do koupele Jasmínové 2x70 g

Kód: 390
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
128 Kč
Skladem (>5 ks)

Šumivá bomba do koupele 2x 70 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udělejte si z koupele nezapomenutelný rituál plný relaxace!  

Ručně vyráběné šumivé bomby do koupele ve tvaru krystalu s podmanivou vůní jasmínu jsou skvělou volbou pro ty, kteří touží po chvílích klidu, pohody a péče.  

Vůně jasmínu jemně uvolňuje tělo i mysl, povznáší náladu a pomáhá rozpouštět emoční blokády. Dopřejte si luxusní koupel, která nejen osvěží vaše smysly, ale také zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou, hydratovanou a příjemně provoněnou.

Šumivé Krystaly do Koupele - Jasmínové
  • Obsah bambuckého másla a mandlového oleje zajišťuje intenzivní hydrataci a zvláčnění pokožky. Po koupeli již není potřeba tělové mléko.
  • Epsomská a mořská sůl obohacují tělo o důležité minerály, podporují regeneraci svalů a přispívají k celkovému uvolnění.
  • 100% VEGAN, ruční práce

Šumivé Krystaly do Koupele - Jasmínové

Jasmínová vůně povznáší náladu, uvolňuje napětí a podporuje emoční rovnováhu.
Šumivé Krystaly do Koupele - Jasmínové

Unikátní tvar krystalu a jemná vůně dělají z těchto šumivek krásný dárek pro různé příležitosti.
Šumivé Krystaly do Koupele - Jasmínové

Součástí dárkového balíčku:"Krystalová Oáza" Křišťál

Luxusní duo šumivých bomb do koupele je nejen zážitkem pro vás, ale také krásným dárkem, který potěší každého.

 

Ingredients (INCI): Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Magnesium Sulfate, Butyrospermum Parkii Butter, Kaolin, Maris Sal, Cocos Nucifera Oil, Tapioca Starch, Parfum, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Titanium Dioxide, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Sodium Chloride, Citronellol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, CI 77492, CI 77019, CI 77891.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bomby do koupele
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
EAN: 8594064507121
Kosmetika: Tělo
Obsahuje: Bambucké máslo
Složení: Vegan

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Schminka – česká kosmetika z Horek u Čáslavi

Schminka nevznikla v marketingové agentuře. Vznikla v rukou jedné ženy, která se rozhodla vyrábět kosmetiku tak, jak to velká výroba neumí – ručně, s přesností a s jasnou představou o výsledku.


 

Co u nás najdete


 

Proč Schminka

Vyrábíme v malé výrobně. Víme, kdo co dělá a z čeho to je. Když se něco nepovede, opravíme to hned – ne za půl roku přes distribuci.

Složení čtete a víte, co to je. Žádné zkratky, které musíte googlovat.

Se Schminkou máte po ruce všechno – líčení, mýdlo i svíčku pro klidný konec dne


 

Schminka je kosmetika vyrobená konkrétními lidmi, na konkrétním místě, pro ženy, které vědí, co chtějí.

 

Přečtěte si také: Proč si vybrat Schminku 

Výrobní společnost : GOLDEN LINE s.r.o.
E-mail : cipollina@seznam.cz