SCHMINKA CLUB - BONUSOVÝ PROGRAM

Věrnostní bonusový program Schminka Clubu představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem e-shopu. S naším věrnostním programem můžete sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy.

1) Sbírejte body - Když nakupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za Vaší věrnost. Tyto body se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech. 

2) Body za nákupy - Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných bodů je vypočítáváno kurzem, kdy 1 Schminkáček získáte za 100 CZK.

3) Další aktivity - Kromě nákupu můžete získat body za další aktivity - Registrace 50 Schminkáčků, Narozeniny 50 Schminkáčků, Svátek 25 Schminkáčků

4) Využijte své body - Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 Schminkáček rovná se slevě 2 CZK.

5) Sledujte svůj pokrok - Po přihlášení do svého účtu můžete kdykoliv zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu. 

6) Platnost bodů - Platnost vašich bodů je 365 dní. Proto je používejte s předstihem.

7) Kombinace slev - Na jedné objednávce nelze používat body a zároveň uplatnit slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

8) Vrácení zboží - Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

9) Další informace - Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží nelze bonusové body uplatnit. 

Naším cílem je odměnit vás za vaší věrnost a podpořit vás v nákupech na našem e-shopu. Věrnostní systém je naší cestou, jak vám poděkovat za vaší podporu a věrnost. Takže začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho věrnostního pragramu již dnes.

Děkujeme, že jste s námi.