Šamanská esence AMAZONIA - síla rostlin Džungle

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních tradic amazonských šamanů - Martin Pávek

322 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 909
Šamanská esence AMAZONIA - síla rostlin Džungle
amazonia
Novinka
Kosmetika na přání
Kosmetika na přání
Krásné balení
Krásné balení
Vyrobeno v České republice
Vyrobeno v České republice
Zapékaná textura
Zapékaná textura

Detailní popis produktu

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních starých tradic amazonských šamanů. Kombinace speciálních pralesních amazonských rostlin a bylin And dává esenci výjimečně silné očistné, ochranné a harmonizační vlastnosti. Díky speciálně vybranému spektru rozličných posvátných rostlin, bylin a listů působí esence Amazonia na všech energetických centrech a rovinách vědomí, a tím slouží ke komplexní a rozmanité práci.

Tato esence poskytuje speciální záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí ( aury ) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě. Esence díky svým aromaterapeutickým vlastnostem rostlin silně harmonizuje vědomí.

Směs rostlin v jemném alkoholu je harmonizována speciálními kameny pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize. Tato esence reprezentuje spojení s nitrem pralesa, a bohyní Změn Nungui, jež je patronem této esence. 

Dodavatel Martin Pávek

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ. TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SÍLU ROSTLIN A JEJICH EXTRAKTY KE SVÉ PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘEDSTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND.

V TŘADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ O OSVĚŽUJÍCÍ MYSL.

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

- ŠAMANSKÉ RITUÁLY

- HARMONIZACE VĚDOMÍ

- UVOLNĚNÍ BLOKŮ

- SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ

- UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHYCKÉ ZÁTĚŽĚ

- AROMATERAPII

- ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ

 

Není určeno ke konzumaci. Obsah 40 ml.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Šamanské esence: Peru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: