Šamanská esence KANANGA - Magické květy - pro osobní rozvoj

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních tradic amazonských šamanů - Martin Pávek

329 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 906
Šamanská esence KANANGA - Magické květy - pro osobní rozvoj

Detailní popis produktu

Šamanská esence Kananga je speciální variace různých květů, kde dominuje svou podmanivou vůní Kananga Odorata. Původem tato rostlina s intenzivně vonícími květy pochází z Asie a její silice jsou odpradávna využívány v aromaterapii k uvolnění bloků, uvolnění od únavy a psychické zátěže. 

Tato esence Kanangy očišťuje a harmonizuje. Je také určena k očišťování a harmonizaci prostoru, rituálních předmětů, kamenů či amuletů. Svou výraznou vůní a silou květin přispívá k uvolnění napětí či stresu a svoji převážně ženskou složkou působí především k harmonizaci horních center od srdce výše. Svoji květinovou podstatou odpovídá slunečním složkám energie a napojuje tímto směrem.

Je vhodná k meditacím, rituálům, očišťování energetických polí, prostoru i předmětů. Tento cizokrajný exotický květ s výskytem i v jižní Americe si získal velikou oblibu u amazonských šamanů.

Dodavatel Martin Pávek 

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ. TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SÍLU ROSTLIN A JEJICH EXTRAKTY KE SVÉ PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘEDSTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND.

V TŘADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ O OSVĚŽUJÍCÍ MYSL.

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

- ŠAMANSKÉ RITUÁLY

- HARMONIZACE VĚDOMÍ

- UVOLNĚNÍ BLOKŮ

- SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ

- UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHYCKÉ ZÁTĚŽĚ

- AROMATERAPII

- ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ

 

Není určeno ke konzumaci. Obsah 40 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Ezoterika: Šamanské esence, Peru
Šamanské esence:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: