Šamanská esence PALO ROSA - pralesní dřevo s růží - pro osobní rozvoj

Prvotřídní amazonská esence vycházející z původních tradic amazonských šamanů - Martin Pávek.

 

329 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 915
Šamanská esence PALO ROSA - pralesní dřevo s růží - pro osobní rozvoj

Detailní popis produktu

Velejemná esence růže, amazonských dřevin a speciální kombinace rostlin. Tato esence je především harmonizačním prostředkem na více úrovních pro rozmanité užití.

Esence svoji feminní složkou energie a vůně působí na vyvážení citů, jemně harmonizuje vyšší centra vědomí, pomáhá celkovému uvolnění, posílení harmonie a lásky. PALO ROSA je posílena speciální vizionářskou rostlinou "Piňonem" a červenými dřevinami amazonského pralesa.

Tato esence poskytuje rovněž záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí ( aury ) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištěni prostoru, amuletů a vzácných kamenů.

PALO ROSA je vhodným společníkem také při četbě duchovních témat a relaxaci. Esence PALO ROSA navazuje svoji podstatou na předešlé esence a je vhodná jako závěrečná.

Dodavatel Martin Pávek 

ŠAMANSKÉ ESENCE VYCHÁZEJÍ Z PŮVODNÍ TRADICE AMAZONSKÝCH INDIÁNŮ, JEJICH KOSMOVIZE A SYSTÉMU LÉČITELSTVÍ. TYTO MISTROVSKÉ BYLINY V ALKOHOLU JSOU VYROBENY DLE PŮVODNÍCH ZNALOSTI ŠAMANŮ AMAZONIE I HORSKÝCH MISTRŮ AND.

ŠAMANI INDIÁNSKÝCH KMENŮ POUŽÍVAJÍ JIŽ OD DÁVNÝCH DOB SÍLU ROSTLIN A JEJICH EXTRAKTY KE SVÉ PRÁCI A DLE STARÉ KOSMOVIZE PRACUJÍ SE SPIRITEM POSVÁTNÝCH ROSTLIN. V PŮVODNÍCH KULTURÁCH A ETNIKÁCH AMAZONIE SE ESENCE STROMŮ A ROSTLIN V ALKOHOLU UŽÍVALY POTÍRÁNÍM A ROZSTŘIKEM ZEJMÉNA NA OCHRANU PŘI ŠAMANSKÝCH OBŘADECH, OČISTĚ PROSTORU, ENERGETICKÝCH POLÍ, RITUÁLNÍCH PŘEDMĚTŮ A VZÁCNÝCH KAMENŮ.

KAŽDÁ ESENCE PŘEDSTAVUJE BYTOST INDIÁNSKÉHO SVĚTA, KTERÉ ODPOVÍDÁ SLOŽENÍ ROSTLIN, SPECIFICKÉ AROMA A VLASTNOSTI. ESENCE KVALITNÍCH PERUÁNSKÝCH ROSTLIN JSOU RUČNĚ VYRÁBĚNY VE ŠPIČKOVÉM JEMNÉM ALKOHOLU SPOLU S HORSKÝMI KRYSTALY Z AND.

V TŘADIČNÍM ŠAMANSKÉM RITUÁLU SE ESENCEMI ROSTLIN NA ZAČÁTKU POTÍRAJÍ RUCE, PŘÍPADNĚ HLAVA, ZÁTYLEK A DALŠÍ POTŘEBNÁ MÍSTA K HARMONIZACI A OČIŠTĚNÍ VĚDOMÍ. AROMATERAPEUTICKÉ VLASTNOSTI JSOU DŮLEŽITOU SLOŽKOU ESENCÍ UVOLŇUJÍCÍ O OSVĚŽUJÍCÍ MYSL.

DÍKY TÉTO STARÉ INDIÁNSKÉ MOUDROSTI MŮŽEME DNES EFEKTIVNĚ VYUŽÍT SÍLU ESENCÍ ROSTLIN K MNOHA ČINNOSTEM:

- ŠAMANSKÉ RITUÁLY

- HARMONIZACE VĚDOMÍ

- UVOLNĚNÍ BLOKŮ

- SMAZÁNÍ ENERG. OTISKŮ PŘEDMĚTŮ

- UVOLNĚNÍ OD ÚNAVY A PSYCHYCKÉ ZÁTĚŽĚ

- AROMATERAPII

- ČIŠTĚNÍ PROSTORU KAMENŮ A PŘEDMĚTŮ

 

Není určeno ke konzumaci. Obsah 40 ml.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Šamanské esence: Peru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: